Dobra przyszłość

Odpowiedzialność społeczna

Życie naszych Ludzi i naszych społeczności w duchu rodzinnym

Sustainable Development Goals

Gdy ktoś dołącza do Bacardi, jest witany jak Primo, czyli kuzyn. Może się spodziewać dobrze prosperującego, bezpiecznego i integracyjnego środowiska pracy, które pozwoli zbudować dobrą przyszłość. Lokalne społeczności są dla nas jak dalsza rodzina — aktywnie działamy w naszym otoczeniu, poświęcając czas i środki tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

Cele

CELE GLOBALNE STRATEGII GOOD SPIRITED:

SPRAWIEDLIWE I INKLUZYWNE MIEJSCE PRACY ORAZ WZMACNIANIE NASZYCH SPOŁECZNOŚCI.

Globe
Co najmniej 80-procentowe zaangażowanie pracowników (mierzone naszym rocznym Engagement Survey).
Message
90% udziału pracowników w szkoleniach i rozwoju.
Bottle
Co najwyżej 1 wypadek powodujący czasową niezdolność do pracy na milion przepracowanych godzin do 2023 r.
Phone
Zrównoważony pod względem płci zespół pracowników, z co najmniej 45% udziałem kobiet oraz większą liczbą kobiet na stanowiskach kierowniczych.
Phone
90% pracowników poświęcających jeden dzień roboczy na wolontariat w swojej społeczności.
Phone
95% biur i zakładów biorących udział w co najmniej jednym wolontariacie.

Więcej szczegółowych informacji na temat naszych wyników, celów oraz metod ich mierzenia można znaleźć w najnowszym raporcie społecznej odpowiedzialności biznesu..

Co robimy w tym zakresie

GREAT PLACE TO WORK

working people with laptops.jpg

Za świetnymi produktami stoją wspaniali ludzie, Primos, z różnorodnymi doświadczeniami i wykształceniem. Od destylarni whisky do siedziby głównej — nasz etos troskliwego pracodawcy oraz wartości rodzinnych przyciąga zewnętrzne uznanie oraz nieprzerwanie wysokie oceny zaangażowania pracowników. Dbanie o bezpieczeństwo i dobro naszych Primos jest najważniejszym priorytetem. Bezpieczeństwo jest też priorytetem we wszystkich naszych miejscach pracy. Dbanie o to, aby więcej kobiet mogło cieszyć się Dobrą przyszłością z nami jest naszym kolejnym celem, zaś nasza inicjatywa Kobiety na stanowiskach kierowniczych konsekwentnie zmniejsza lukę w liczbie kobiet na wysokich stanowiskach.

DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI

Od niesienia pomocy na obszarach dotkniętych klęską żywiołową w Indiach i Portoryko, przez wspieranie małych przedsiębiorstw na Karaibach, do przywracania siedlisk na całym obszarze wybrzeży, zespoły Bacardi ruszają w teren, by wspierać lokalne społeczności. Aby mieć pewność, że nasze działania będą maksymalnie efektywne, pracujemy korzystając z wsparcia specjalistycznych organizacji non-profit. Na przykład na Bahamach, Wyspach Dziewiczych w USA oraz Saint Maarten, wspierając społeczności i przedsiębiorstwa wciąż zmagające się ze skutkami niszczycielskich huraganów, a obecnie ze skutkami pandemii COVID-19, współpracowaliśmy z Mercy Corps. Dowiedz się więcej odwiedzając https://www.mercycorps.org/bacardi.

Ebook cover

CHCESZ POZNAĆ CAŁĄ HISTORIĘ?

ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY, POBIERZ RAPORT SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI GOOD SPIRITED 2020 R.

PDF (21.8 MB)

Poznaj więcej naszych

Priorytetów w ramach strategii Good Spirited

Responsible Sourcing

Dobre wybory

Dowiedz się więcej
GG Enviroment

Dobry wpływ

Dowiedz się więcej
Responsible Sourcing

Dobre źródła

Dowiedz się więcej