Oferty pracy

Kiedy dołączasz do Bacardi, dołączasz do rodziny

Uwolnij swój potencjał

Dołącz do naszego zespołu

Ekscytująca kariera, silne poczucie celu oraz pełna energii kultura. Wszystko to znajdziesz w Bacardi. Razem budujemy niesamowite dziedzictwo, którego częścią możesz zostać i TY.

W Bacardi podzielamy pasję i przedsiębiorczość naszych założycieli, a kierunek wytyczają nam filary naszej kultury — Fearles, Family, Founders. Inspirują nas one do osiągania maksimum naszego potencjału oraz dążenia do tego, by życie w Bacardi było czymś więcej niż pracą.

Bądź częścią naszej kultury

Fearless

Fearless

Stwarzamy naszym zespołom możliwość kwestionowania, stawiania wyzwań i wprowadzania innowacji.

Oznacza to przyjęcie elastycznego sposobu myślenia oraz gotowość na próbowanie nowych rzeczy i podejmowanie ryzyka. Oczywiście wszystko z zachowaniem zdrowego rozsądku.

Family

Family

Traktujemy siebie nawzajem oraz społeczności w których funkcjonujemy, jak rodzinę. Zawsze.

W Bacardi wszyscy jesteśmy „Primos” (po hiszpańsku „kuzynami”). Przynależność do rodziny sprawia, że otrzymujesz niezbędne wsparcie, aby stać się najlepszą wersją siebie.

Founders

Founders

Duch przedsiębiorczości jest podstawą wszystkiego, co robimy.

Każdy w Bacardi postrzega firmę, jak swoją własną. Robimy to, co właściwe dla firmy i przyjmujemy odpowiedzialność za swoją pracę.

Career Stories

Poznaj naszych Primos

ZOBACZ, JAK NASI PRIMOS OPOWIADAJĄ O PRACY W BACARDI

W Bacardi uznajemy różnice i szanujemy różne perspektywy, odzwierciedlające bogatą różnorodność społeczności, których częścią jesteśmy. Różne osobowości naszych pracowników inspirują każdego z nas, aby być na prawdę sobą i wnosić do pracy to, co w nas najlepsze, zaś nasz duch przedsiębiorczości napędza nas do działania.

Twoja kariera

Wierzymy, że wybitne osoby mogą dokonać nadzwyczajnych rzeczy. Z tego względu dajemy naszym Primos możliwości rozwoju na światowym poziomie, zapewniając im karierę w Bacardi. Jesteśmy z nimi na ważnych etapach ich drogi.

Niezależnie od tego, czy chcą zdobyć nowe umiejętności, zostać menadżerami, czy sprawdzić się w pracy w innym kraju, oferujemy programy, które ich w tym wesprą. Obejmują one formalne warsztaty, „Lunch and Learns” oraz szyte na miarę moduły do samodzielnej nauki.

Next Generation

Next Gen

Wchodzenie w rolę założycieli.

Dajemy pracownikom szansę sprawdzenia swojej przedsiębiorczości oraz wypróbowania szalonych pomysłów w naszym laboratorium Next Gen.

Zwycięskie pomysły wcielamy w życie, finansując i skalując je tak, aby przynosiły wymierny efekt.

People who are talking

Porozmawiajmy

Zmieniliśmy całkowicie oceny roczne.

Regularne dyskusje odbywające się w ramach „Let’s Talk” dają pracownikom szansę otwartej rozmowy o sprawach, które są dla nich ważne — o ich celach, pasjach, aspiracjach oraz o tym, jak możemy pomóc je zrealizować.

Quiz

Quiz

Znajdź swój smak

Rozwiąż nasz quiz na temat ekscentrycznych koktajli.

Odpowiedz na pięć pytań o to, jak lubisz spędzać czas, a my zaproponujemy Ci pasujący do Twoich preferencji znakomity koktajl.

Kobieta

Dołącz do naszego zespołu

Zainspirowaliśmy Cię? Zapoznaj się z ofertami pracy, aby sprawdzić, czy któraś z nich odpowiada Twoim zawodowym aspiracjom lub zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach w przyszłości.